Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 19:59   #85
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Almena usłyszawszy płacz i krzyki odwróciła się i ujrzała bitą dziewczynkę.
„oj nie, nienienie, Almena, nie, proszę, nie, uspo.....!!!”
Pechowo, odezwała się we mnie dobra strona obrońcy praw dziecka i zła strona zabójcy sadysty. Nie zważając na nic zawróciłam, doskoczyłam do zdumionej kobieciny i z całych sił pchnęłam ją brutalnie na ścian budynku.
- FAKJUJUBICZ...!!! – wrzasnęła opanowana szałem elfka, raz za razem tłukąc babą o ścianę. – JUWANNAFAKINŚWIECIDEŁKAGOŁTUŁORKJUFAKINLUSER!! !!! Julajkbitingczildżenjusyko?!??!?! Jorhangry,huh?!??! Eat this!!!! – elfka zamachnęła się pięścią.
„Gah, złamiesz jej szczęk, albo sobie palce!!! – panikował głos. – Uspokój się, plis plis plisss”
Almena potrząsnęła przecząco głową, pchnęła babsko na bruk i błyskawicznie wyciągnęła łuk. Nie zważała nawet na ryczącą dziewczynkę stojąca nieopodal.
- Gołonjuszit, hitherłanmortimejubicz!!!!! – wycedziła przez zęby Almena, celując w kobietę. – Wiesz co teraz zrobisz?!?! Wiesz?!?! – wrzasnęła. – Przeprosisz córeczkę, pocałujesz ją w czoło, otrzesz jej łzy, a potem ruszysz dupsko, pójdziesz do domu, weźmiesz wszystko co kazałaś jej nakraść, sprzedasz to, a potem....!!!
„Spokojnie ^_^’”
- ....a potem... – wykapała wściekła elfka. – Kupisz chleb, i zrobisz dziecku pyszne kanapki! A potem najedziesz sobie porządną pracę, i powiesz dziecku, że jej matka przestała już być szmatą, a jeśli znowu nią zostanie, przyjdzie zła, szalona elfka i zastrzeli mamusię. Yhym ;3 tak właśnie jej powiesz, gotitjuslat?!??!?! Jurylipisedmiof!!! Nałmuvjorfatasanddołotajsed!!!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline