Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 20:14   #9
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Wilk ucieszył się na widok znikającego demona, jego "podopiecznego" i tej kobiety. Tylko ten krasnolud trochę mu przeszkadzał...
~~Może uda mi się przekonać go do mojej strony? Chociaż wygląda na ostatniego z całej tej "trójki" którego bym mógł posądzić o zdradę drużyny...~~

Dla Sathema dwarf wydawał się pokojowo nastawiony, ale nie wiadomo co ten demon zdążył mu o wilkołaku na opowiadać.
~~Trzeba uważać - pomyślał Sathem - jeśli zaryzykuję i podejdę do niego, to jeśli się na mnie rzuci, to już nic mi nie pomoże. Ale co innego mogę zrobić?~~

Tak myśląc, nie opuszczając swojej "bojowej pozycji" (XD) podszedł ostrożnie do dwarfa obserwując bez wyjątku każdy jego ruch, a zwłaszcza te, którymi mógł dobyć swój młot. Rzekł:
- Yyy... Cześć - wyjąkał - czy moglibyśmy spokojnie porozmawiać? Jestem Sathem. - po czym powoli wyciągnął rękę w stronę krasnoluda.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 17-11-2007 o 20:17.
Amman jest offline