Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 21:28   #88
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Tristan położył rękę na ramieniu dziewczynki i rzekł ze stoickim spokojem.

- Moja droga, zakładam, że twoja matka już nigdy nie wyśle Cię na targ - powiedział spokojnie - Sądzę, że jest teraz bardziej skłonna do refleksji - uśmiechnął do dziewczynki, jak i do Alexii, która to odwzajemniła jego uśmiech i kiwnęła znacząco głową.

"A, co to kufa?! Matka Boska z Nazaretu czy jak?!"
"Teodorze, na Boga Etkana, błagam! Opanuj się!!"
"Ty jakiś nienormalny jesteś wiesz?!"
"I kto to mówi? Diabeł z widelcem w ręku!"
"Już Ci mówiłem ty babsztylu w kiecce że to trójząb!"
"A ja mówiłem, że . . ."

ta kłótnia jeszcze trochę potrwa. Zapewne trochę długo. Dlatego też trochę ją skrócimy. Przejdźmy teraz do dwóch ostatnich zdań.

"A Ty masz krzywy nos!"
"A Ty trzecie oko w dupie!"
"A Ty..." - ups, wybaczcie, to jeszcze nie koniec.

- A to, jeżeli będzie się wam naprawdę źle działo. -dodał i poklepał dziewczynkę przyjaźnie. Otarł jej łzy palcem - Prawda ?

Alexia spojrzała na niego z uśmiechem i tak samo uśmiechnęła się do dziewczynki która czuła się zdecydowanie nieco lepiej.
Rudowłosa puściła oczko do dziewczynki. Zerknęła spode łba przyjemnym i ciepłym spojrzeniem na Tristana po czym położyła mu wolną rękę na policzku i lekko przyciągnęła go do swojej twarzy jednak bardziej się wysiliła i sama zbliżyła swoje usta do jego usta i pocałowała go namiętnie aczkolwiek krótko.

- Najświętsza - uśmiechnęła się urokliwie i uwodzicielsko spojrzała na mężczyznę.

"Jestem zazdrosny"
"Ten pierwszy raz się z Tobą zgodzę Alex . . ."
"Idziemy mu nakopać? ;3"
"No a jak!"
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline