Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 12:42   #86
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Zanim coś zaczniemy omawiać, mam dla Was coś ważnego do powiedzenia - zaczął Robert. - Dziś, jak zawsze zacząłem robotę. Teraz jestem sam i lekko nie mam czasu na nic. I tak koło 13 zadzwonił telefon. Odebrałem, ale nikt się nie zgłaszał, choć wiem, że ktoś telefon odebrał. Słychać było otwartą przestrzeń i jakiś taki szum, jak w samochodzie. Myślę, że może ktoś z auta dzwoni. Jednak potem padły słowa, które mnie posadziły na krześle. Powiedziały: "Pomóż mi, nie wytrzymam tego dłużej". I powiedział to Maciek. Ten sam, który zginął 2 tygodnie temu!!!.
Robert sięgnął po colę i zaczął ją pić tępo wpatrując się w blat ceramicznego stołu.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline