Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 22:22   #13
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Ja czytam, owszem, dużo, ale do nałogu tego nie zaliczę (chyba że ktoś zaliczy przeczytanie trylogii Tolkiena na komórce [m-book] jako nałóg ) I przede wszystkim Fantasy, ale też nie wszystkie.
Mój stosunek do książek jest taki sam jak papieru do starej drukarki: musi mnie wciągnąć od razu, bo jak nie to nici z współpracy.
A co do inteligencji czytających - według mnie czytają głównie ci, którzy mają bujną wyobraźnię i dużo wolnego czasu. Inteligencja nie ma nic do tego. (chyba że wolny czas lub wyobraźnia są z nią powiązane - wtedy cicho idę do kąta poważnie przemyśleć moje przekonania )
A przy okazji: Ma może ktoś m-booka pt.: Christopher Paolini ‹Najstarszy›? Jeśli tak - PM me.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 18-11-2007 o 22:26.
Amman jest offline