Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2007, 15:51   #37
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Chciałem dwa słowa dorzucić do tego co napisał nasz szanowny MG Kutak jako że zgadzam się z nim. Istotnie nasze postacie mają mało wspólnych punktów (na pewno w dużej mierze wynika to z faktu, iż każda z naszych postaci ma jakiś swój ukryty cel i niejawne powody przybycia na ucztę).

Chciałem zaproponować Wam co następuje:
- Jeżeli któraś postać przypadła Wam do gustu albo być może pasowała by Wam do koncepcji życiorysu Waszej postaci, pogadajcie na PW, ustalcie jakieś punkty wspólnej historii. Może ta druga postać wie o Was coś więcej? Myślę że pozwoli nam to przyspieszyć początkową fazę gry, pomoże zawiązać (czasowe ) sojusze itp.

Dajcie znać co myślicie na ten temat.

Poza tym, jakoś tak się złożyło, że duża część z nas (łącznie ze mną ) zdecydowała się, nie tworzyć postaci wampira. Z jednej strony to dobrze, z drugiej bal ze spotkania wampirów zmienia nam się w naradę, podczas której wampiry będą się musiały maskować lub przynajmniej częściowo naradzać się bez śmiertelników tudzież ghuli. Być może trzeba nad tym pomyśleć ... albo porostu zobaczymy jak się wszystko rozwinie .
 
Szusaku jest offline