Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2007, 20:02   #207
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Cytat:
wywołać hemofilię, wtedy też by się zgadzało

Zanim doszłam do tego momentu, wiedziałam, że się pojawi A gdyby się nie pojawiło, to bym przypomniała :P A tak a'propos, to jeszcze mogli Ci przez te niteczki wprowadzać Methotrexat (MTX - chemia), wtedy strasznie spadły by Ci płytki krwi Jednak sądząc po tych nazwach, które podałaś jesteś o niebo lepiej zorientowana w tym wszystkim niż ja (w co się nie dziwię). Jednak z chemią pewne doświadczenia (niestety) już mam

Cytat:
Jak widać czasem naprawdę robię się marudna
Każdemu się zdarza

Mój pości będzie za... jakiś czas :P
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 19-11-2007 o 20:05.
Odyseja jest offline