WÄ…tek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 17:09   #92
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Redone
Nie znam się na tym, ale czy można sprawdzić jakoś numer telefonu z którego dzwonił? Jakiś rejestr rozmów czy cos w tym stylu. I druga sprawa, panie Robercie, czyw idział pan zwłoki Maćka?
- Widziałem numer, bo wyświetlał mi się na aparacie...to był numer Maćka....z aparatu obok...a przecież byłem w pokoju sam! Przeraziło mnie to bardzo. Sam się zacząłem zastanawiać co i jak, ale widziałem Maćka już po... Znalazł go strażnik, a ja przyszedłem jakieś 20 minut później. Była już policja i zabrali go. Zrobili sekcję i potem wydali ciało. Załatwiałem pogrzeb, widziałem go w trumnie!. To nie mógł być on! Może ktoś robi sobie żarty!? Powiedżcie, że to żart. prawda?! Przecież zmarli nie mogą żyć!
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline