Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2007, 23:25   #96
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Z powodu nieporozumienia i na prośbę Lorna zamieszczam kolejną mapę - okolice dworku. Jest dostępna i w sesji i tutaj w komentarzach. Nie jest najwyższych lotów, ale chyba będzie wszystko jasne. Nie sugerujcie sie skalą.



Kilka słów wyjaśnienia. Tiba i N'sakla stali przed frontem domu. Wahadełko wskazywało na dworek. Kierując się tym co napisaliście w postach pokierowałam kroki Waszych postaci na tyły dworku (miejsce, w którym przystanęliście oznaczone jest iksami). W tym samym czasie Tomek, Marek i dziadek obeszli okolicę (tego już nie zaznaczałam strzałkami, nie ma sensu). W momencie, w którym Tiba zaczęła biec w stronę basenu troje ludzi ruszyło w stronę domu, ale przyjmuję, że Tiba przepuściła ich przodem i dopiero potem czmychnęła w stronę basenu. Trzeci i N'sakla czekają, aż ludzie wejdą do środka i dopiero wchodzą za nimi. Tak wygląda sytuacja na chwilę obecną. Do dnia jutrzejszego czekam na ewentualne zastrzeżenia, ale czekam do godzin południowych, wtedy też pojawi się post.

Na planie nie są zaznaczone stajnie, ale w rzeczywistości tam są, obok szklarni. Mój błąd. Te brązowe kreski to przybliżony wygląd alejek, ale trasa ludzi wygląda tak, jak zaznaczyłam. To zielone to drzewa, zarośla - park ogólnie. Jest ich dużo więcej oczywiście niż to zaznaczyłam, wygląda to mniej więcej tak, jak na wcześniejszym zdjęciu. Czarna plama obok basenu - worek, który później Trzeci wrzuca do wody z powrotem. Jak widać wejścia do dworku są dwa, ludzie zbliżają się do tego tylnego. Na miniaturce nie widać wszystkich kresek, które są narysowane, plan jest dość duży. Tyle co mi przychodzi do głowy.

I teraz bardzo ważna informacja. Terminy odpisywania postów mają pomóc nam w utrzymaniu spokojnego tempa sesji na tym samym poziomie, ale również mają mi pomóc w organizacji innych sesji. W tej chwili swoje sesje mam rozplanowane każdą na jeden dzień tygodnia i chciałabym, żeby tak zostało i żebym nie musiała pisać kilku postów wymagających ode mnie trochę wysiłku na raz. Niestety zauważyłam, że niektórzy moi gracze zawsze odpisują ostatniego dnia i to w godzinach wieczornych, przez co ja potem muszę siedzieć jeszcze dłużej, żeby napisać swojego posta na czas. A niestety nie piszę ich szybko, siedzę nad nimi dość długo. Dlatego postanowiłam nieco usprawnić system odpisywania, co mnie sprawi wielką ulgę, a Wam różnicy raczej nie zrobi. Wasz "roboczy tydzień" będzie trwał sześć dni, siódmy dzień jest dla mnie do odpisywania. W tym wypadku będziecie mieć czas do niedzielnej nocy, a w poniedziałki będę odpisywać nie czekając już na spóźnialskich, którzy piszą w ostatniej chwili. Nawet jeśli kogoś będzie mi brakować - odpisuję o tej godzinie, która najbardziej mi pasuje Myślę, że sześć dni to i tak dużo, prawda?
A w związku z tym, że dzisiaj zdarzyła się taka sytuacja, że ostatni post pojawił się bardzo późno, a ja nie mam siły już nic pisać, mój post będzie jutro. Wasz czas odpisywania - do 25 listopada. Mój kolejny post ukaże się 26 listopada.
 
Milly jest offline