Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 18:28   #13
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
PODSUMOWANIE:

Jako, że - ponoć - ja rządzę, dotychczasowo stało sie, co następuje:
  • na stronie 3 tegoż tematu jest post "Część pierwsza: Karczma", gdzie znajduje się to, co do tej pory stworzone zostało
  • na stronie 4 - czyli tutaj, powyżej - znajduje się post Yarota "Część druga: Historia Krasnoluda" czyli ogólny zarys przygody. Część została wyedytowana do "karczmy", zeby był porządek. Jeśli ktos ma pomysl na inną historię, proszę pisać, ale ta tworzy niezłą całośc jak na razie i mamy dzieki temu ogolny ''spisek''.
  • na stronie 4 - czyli tutaj, poniżej - post Rębajła "Część trzecia: Akcja" czyli co zdarzyło się po śmierci brodacza. Świetny post, typowo dla MG
  • mam nadzieję, ze ja rownież moge cos dopisac, więc miejscami będę dodawać fragmenty oid siebie, jesli cos ciekawego mi przyjdzie na mysl
Jesli sa jakies uwagi donosnie dotychczasowego rozwoju wydarzen, ewentualnie alternatywne sciezki, to prosze teraz albo zamilknąc na wieki
 
Sayane jest offline