Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 16:57   #98
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Wydawało mi się, że już to ustaliliśmy.
Cytat:
Napisał Milly
Kolejna sprawa - zyskaliście jeden dodatkowy punkt na totem. Lorn zaproponował, żeby przyznać go na to, czego ostatnio zabrakło, czyli żeby totem zawsze był przy watasze. Ja nie widzę problemów, ale żeby było demokratycznie, pytam czy się zgadzacie, czy macie jakieś inne propozycje?
Nikt nie napisał żadnej innej propozycji, nikt też się nie wypowiedział, więc jak mówi stare ludowe przysłowie - milczenie jest zgodą

Żeby już nie było żadnych więcej niedomówień spędziłam trochę czasu nad rysowaniem planu domu. Na razie tylko parteru, rysowanie kresek jest męczące I wiem już na pewno, że moim powołaniem nie jest architektura Plan wrzucam poniżej oraz do sesji (chociaż tam pewnie nie będzie wyglądał zachwycająco). Oczywiście bez żadnej legendy, bo nie wiecie co jest gdzie. W razie kłopotów z opisami i orientacją możecie posługiwać się numeracją pokoi i pisać tutaj w komentach gdzie wchodzicie etc. Dziadek, Tomek i Marek stoją przy schodach. Te szare kropeczki to są ślady, które widzi Marek, idą w tamtym kierunku. W razie pytań jestem do dyspozycji

 
Milly jest offline