Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 18:28   #98
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane
Uważa pani, że mści się zza grobu?
- Mścić? Nie. To na pewno nie. Ani nie ma za co ani nie ma na kim. Brzmi to może idealnie, ale tak było. Niestety "było" a nie "jest".

Cytat:
Napisał Sayane
Szkoda, że przepadły jego rzeczy z firmy - nie da sie nic odzyskac? Jesli siedział po nocy w pracy, to mogło byc cos w nich ciekawego.
- To, co miał na kompie zgrałem. Jest tego ze 3 cedeki - głównie PDF-y, zapiski przygód. Mam je w robocie i jak będziecie chcieli rzucić okiem, to następnym razem albo "następną razą" jak mawiał Maciek, je Wam podrzucę.

Cytat:
Napisał Sayane
Co do kawalerki - może by pan z nami poszedł.
- Dobrze, nie widzę problemu.

Cytat:
Napisał Sayane
Zawalał sesje, mówi pan... Jesli był takim pasjonatem to faktycznie musiał miec wazny powod. A jest pan pewien, ze w nocy pracowal a nie robil innych rzeczy?
- Tego nie wiem. Ale zwykle pracował. Siedział i dłubał się w tych swoich kodach do VBA; rzeźbił tabele w excellu, robił zestawienia i aplikacje pod niego. Czasami schodził na dół na kawę, bo w budynku jest automat z kawą. Wcześniej, kiedy była akcja uzupełniania baz danych, to szefowa najęła kilku studentów do klepania danych. Maciek miał ich nadzorować. Szybko okazało się, że to też gracze i z tego co wiem, to zdarzało im się grać w biurze. Stąd są te zdjęcia. A gdyby chciał wchodzić gdzieś dalej albo w korytarzu by się coś stało, to w końcu są kamery ochrony. Płacimy im taką kasę to są. Ale gliny na pewno je przepatrzyły, więc chyba nic na nich nie było.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline