Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 17:18   #12
qaz
 
qaz's Avatar
 
Reputacja: 1 qaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie cośqaz ma w sobie coś
-Pannie, źle mnnie zrozummiałeś…-mówił coraz bardziej przestraszony karzeł- Jest wiele zwojów, lecz ja mam tylko jeden. Panie, a cco ja mogę wiedzieć? Zwą go Unfindel, to pół-eelf… i jest magiem. Takim, z nnatury, nie czarodziejem. Panie trzymaj zwójjj i daj mi odejść- wydarł się Niziołek.

Timad spojrzał na niziołka karcąco. Pokręcił głową na boki i po obliznięciu wyschniętych warg uderzył z impetem w drewno. Niziołek skulił się ze strachu i panicznie przełknął ślinę.

-Ja zrobiłem coś źle? Tyś sam powiedział o wielu zwojach niedorajdo!! Ale dobrze niech już będzie, podejdź tu. No dalej śmiało- zachęcił go gestem dłoni-zapamiętaj sobie me miano, zwą mnie Nicram Timad. A teraz czytaj ten zwój, nie splamię się użyciem czegoś tak wynaturzonego.

Gdy Niziołek posłusznie kończył wykonywać polecenie druid sięgnął za pazuchę gdzie trzymał zawsze jedną pojedynczą monetę. Cisnął ją na stół. Ta z brzękiem odbiła się od blatu i poturlała chen gdzieś w dal

-To za twoje nerwy przyjacielu!!

Postać rozmyła się w magicznym blasku zaklęcia. Pozostał tylko jeden samotny listek bluszczu swobodnie opadający na drewnianą podłogę...
 
__________________
Dobry Polak , to mądry i światły człowiek , otwarty na innych ludzi i inne kultury , ale też człowiek ostrożny , człowiek czujny , mający regał książek , komputer z internetem i Ak 47 na strychu <joke>
qaz jest offline