Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 18:28   #99
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Rzeczywiście, byłoby dobrze, żeby poszedł pan z nami. Trzeba dobrze przeszukać to mieszkanie, może na coś wpadniemy. A jeśli chodzi o prywatne konto to postaram się tym zająć. Mam brata informatyka, może będzie mógł pomóc, lub ktoś z jego znajomych. Patrząc na to zamazane zdjęcie nocne, nie zauważyłam nic oprócz tego, że ta czerwona plama z lewej strony pokazuje jakąś twarz, ale jest zbyt niewyraźne żeby powiedzieć coś więcej. W ogóle te zdjęcia są troche chore, ja rozumiem się wczuwać w bycie Mistrzem Gry, ale to już chyba przesada, chyba że to wcale nie było do sesji.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline