Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 20:35   #17
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
-Twój piesek tak? Kto tutaj jest czyim właścicielem nie będę dochodził, ja wiem to, co chciałem wiedzieć. Uprzejmie chciałem jednak ostrzec, by nasze drogi nie krzyżowały się w niesprzyjających warunkach, gdyż do tego czasu nie będę nic do was miał. Nie interesuje mnie twoje imię, ale skoro chcesz poznać moje... jestem Astaroth-odrzekł demon, a Tevonrel tylko zachichotał.
-Czy nie będą się krzyżowały... zobaczymy-powiedział tajemnieczo, złowieszczym tonem, śmiejąc się cicho, po czym podszedł do Futrzaka.
-Oj Sierściuch, Sierściuch. Opowiem ci coś był pewien komar, który mnie denerwował. Wtedy właśnie chciałem, żebyś przyleciał...-zamilkł na chwilę, wpatrując się w księżyc.
-...ALE TY NIE PRZYLECIAŁEŚ PAJACU!!!-wrzasnął, po czym dodał.
-A pamiętasz jak mówiłem, że jak cię dopadnę poza tą blaszaną kupą złomu... TO CIĘ ROZSZARPIĘ!!!-wydarł się ponownie, skacząc ze złości jak małe dziecko.
-MASZ SZCZĘŚCIE, ŻE JESTEM SPO-KOJ-NYYYYYY!!!!!!-wydarł się na całe gardło, podskakując jeszcze gwałtowniej.
-A co do pieska, to nie obrażaj się... taka maluśka zemsta połączona z taktyką działania-rzekł, tym razem tak chicho, by tylko Sathem mógł go usłyszeć, a następnie odszedł pod inne drzewo, gdzie usiadł,
Po chwili ktoś zaczął przedzierać się przez krzaki, a Tevonrel zobaczył tam rudowłosą kobietę, chuderlaka w czarnym płaszczu,... bez buta..., jakiś Anioł i gnom.
-Interesująca gromadka...-mruknął do siebie, trzymając się z dala od wszystkich.
Rakszasa ziewnął znudzony, przyglądając się wszystkim.
 
Alaron Elessedil jest offline