Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2007, 16:25   #38
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
"Kurwa nie zdążyłam zanim się pochowali, a tak lubie ruchomy cel łatwiej mi w niego trafić niż w statyczny". Pomyśłała Doti po wystrzeleniu sześciu nabojów i zaprzestaniu ostrzału.

- Hej, wy tam za skałami, jeśli jesteście tacy dobrzy w grzaniu z broni może mam dla was propozycje w zamian leczenie i prochy, na wszelkie choroby w końcu jestem medykiem wyjdź no, który pogadać ze mną. – zawołała Doti bezpiecznie ukryta za wrakiem osobówki przerywając nieskuteczny ostrzał i widząc iż facet z wyrzutnia już leży unieszkodliwiony.

„Mam ja dla was lek na wszelkie choroby dziewięć gramów ołowiu, pieprzeni bandyci”.

- No, co nie ma żadnego odważnego, chcecie zarobić, łatwiej parę gambli wpadnie wam jak z nami pogadacie - ciągłe wołała, mając nadzieje iż jej towarzysze rozsądnie przerwali ogień i nie walą do kamieni czy innego badziewia za którym ukryli się motocykliści.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 21-11-2007 o 16:49.
Cedryk jest offline