Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2005, 20:36   #14
Maveilthain
 
Reputacja: 1 Maveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputacjęMaveilthain ma wspaniałą reputację
Scenariusze proszę :D

A się jakoś głupio czuję zaprszony? mam nie skorzystać? - przepraszam za spam.

Karczma
Pewien Bard który siedzi w karczmie i przygrywa na małej scenie która się tam znajduje, zna pewną opowieść, historię o tych krasnoludach i agentach, ale to za odpowiednią interwencją graczy moze im zdradzić sekret,
pozostaje tylko jedno pytanie ? jak wyjść z karczmy będąc nie zauważonym? barman zna pweien tunel który trzyma w ostateczności przez zagładą miasta. Tunel jest wielkim labiryntem podziemnym w kuchni tawerny, jest taka mała klapka wycięta w ziemi z jednym sękiem za który można pociągnąć do góry w celu otwarcia ukrytego wyjścia, lecz cała powierzchnia jest wyłożona deskami w celu zmylenia przeciwników (mam na myśli powierzchnie karczmy). Pod tą klapką jest drabina ok 12 m i na 13 m, jest koniec tunelu do zejścia, zaczyna się tunel do przejścia, ma 2 m wysokości i 1,5m szerokości, jest tylko przewidziany dla pojedynczej osoby w rzędzie może się zmieściż dryżyna ael nie w szerokości. 18 mil dalej jest wejście do góry po drabinie tyle samo metrów. Na samej górze drabina się kończy wychodząc w otwór (obrszar 3 poza miastem)....
dziękuję następnym razem może coś więcej mi się uda
 
__________________
Imię: Maveilthain
Klasa: Barbarian
Rasa: Elf (dziki)
Maveilthain jest offline