Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2007, 08:20   #21
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
- Ależ to wilkołak ! - wykrzyknął natychmiast łapiąc kuszę oburącz - Ani kroku dalej ! - nie wziął pod uwagę, że tamten był przywiązany - Ostrzegam, że używam grotów z najczystszego srebra, sir ! Lecz zanim dosięgnie Cię długa ręka sprawiedliwości za twą nielegalną likantropię, chciałbym żebyś wiedział, że jam jest Genginkazzon von Armeshplaust dyplomowany łowca czarownic i Wielki Inkwizytor zakonu "Płonący Heretyk" ! Skromny przedstawiciel rasy gnomów oczywiście - dodał pośpiesznie.
- "Płonący Heretyk" mówisz? Lubię ogień....
Nagle krasnolud szybkim krokiem stanął między gnomem a wilkiem.
-Ach wielki Synu Abazigala, ty który rzucach na kolana niewiernych. Bracie w dążeniu do dobra i porządku, Ciebie wyczekiwałem jako zbawienia. Wiem że jesteś skarbnicą wiedzy i obyczajów swego boga ale na pewno masz także ze sobą jakieś mniej przyziemne rzeczy. Moża masz jedną przynajmiej manierkę z gorzałką lub jak wy to nazywacie spirytusem technicznym???
~~Wiedziałem, że uwielbienie krasnoludów do alkoholu jest duże, ale żeby aż tak? Na szczęście nie ma tego zwariowanego demona... Znowu...~~
i szybko spojrzał za siebie szukając wzrokiem Astarotha, po czym odwrócił z powrotem głową w stronę gnoma i dwarfa. Podniósł obie ręce ku górze i powoli zbliżając się do nich zaczął mówić:
- Przychodzę w pokoju! Nie jestem wrogiem!
Jeśli doszedłby do gnoma w jednym kawałku, położył by łapę na kuszy i ze słowami Schowaj to, Synu Abazigala, nie będzie na razie potrzebne. spuścił kuszę w stronę ziemi.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline