Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2007, 19:24   #25
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
- Wiem wilczku, wiem -
Sukkuba zaczęła podchodzić do Stahema. Wilk cofnął się, niewiedząc jakie zamiary ma owa kobieta, gdy usłyszał, jak karzełek skrzeczy do niej:
- Jeśli, któryś przekroczy tą linię to krzycz, a ja strzelam.
~~Ja bym ci rozświetlił drogę, ty nędzna kreaturo...~~
Wilk popatrzył po współtowarzyszach. Większość spała lub układała się do snu.
Sathem głęboko westchnął.
- I żaden z nich nie martwi się, czy jutro będą w jednym kawałku... Ignoranci...
Tymczasowo nie przejmując się kobietą, przypadł do ziemi, węsząc przy niej i próbując wyczuć jakiekolwiek zwierzę w pobliżu. Jeśli nie byłoby nic, co mogłoby ich zjeść lub zaatakować, usiadł wygodnie pod drzewem, starając się tak usiąść, aby mieć wszystkich na widoku.
- Ehhh...
Westchnął wilkołak jeszcze raz, po czym pstryknął palcami, i nad każdym ze śpiących pojawił się płomień, który był ustawiony pod takim kątem, aby nie raził w oczy, lecz na tyle blisko, by mile ocieplał całe ciało. Sobie wyczarował większy ogień i usadowił go tuż przy ziemi - była to imitacja zwykłego ogniska. Wystawiając łapy u ognisku, Sathem przymrużył oczy, czuwając nad grupą...
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 22-11-2007 o 19:37.
Amman jest offline