Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2007, 20:47   #71
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał merill Zobacz post
Po pierwsze mam prośbę do Mg o weryfikację ostatniego posta homeo, względem mojej osoby. Proszę szanownych MG o przeczytanie jego przedostatniego postu, potem mojego i następnego postu homeo.
Merill a odczep Ty siÄ™ od biednych MG, to jest SESJA OTWARTA!!!
My pilnujemy spraw technicznych a nie fabuły. Jak Ci się coś nie podoba, to pogadaj o tym z homeo. Nikt tu nikogo pietnował nie będzie, ani mówił jak ma grać.

Co do pomysłu Szusaku - to samo: Odczepta się od MG. Poza tym pomysł, choć fajny, jest na mój gust zbyt czasochłonny i o ile przy pierwszych starciach będą się wypowiadać wszyscy, o tyle później poza samymi zainteresowanymi taki pojedynek pewnie nikogo nie zainteresuje i wtedy będzie, że "on wygrał, bo go MG bardziej lubi".
Jak dla mnie trzeeba ustalić jakąś banalną mechanikę na rzutach kośćmi.

Luka: weź Ty się zdecyduj kim grasz: człowiekiem czy magiem, bo jeśli magiem to takim z WoDa, a nie z D&D czy Warmłotka. Jak dla mnie twoja postać jest totalnie niedopasowana i dobrze, żebyś się w tej sprawie poradził kogoś, kto zna system Maga (w naszym gronie chyba Lhiann jest taką osobą kompetentną).
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline