Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2007, 22:22   #27
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Znów post za Pandę zamieszczam!
Thomas
, za radą Astaroth, rozwinął swoje czarne, anielskie skrzydła i wzbił się w powietrze, odnajdując lukę w zasłonie gałęzi i ostrożnie wzlatując ponad korony drzew. Setki nietoperzy.
Patrol powietrzny przebiega spokojnie. Nad widocznym z góry brzegiem jeziora panuje spokój. Z góry widać też skraj lasu i trawiastą równinę rozciągającą się dalej. Wysokie, piękne skały, przypominające formy krasowe, iglice i ‘maczugi Herkulesa’, rozrzucone są na granicy lasu. To chyba biały wapień. Piękne skały, idealne do rzeźbienia, gdyby ktoś miał ochotę. Thomas przysiada nam moment na jednej ze skał.
Kontynuując lot, zapuszcza się dość daleko od obozu drużyny, czyli od widocznego w gąszczu czerni migoczącego punktu, ogniska Sathema. Jego uwagę przykuwa głośny trzask łamanej gałęzi. Postanawia sto sprawdzić i ląduje na gałęzi któregoś drzewa, zaskakuje na ziemię. Na wilgotnej ściółce znajduje olbrzymi odcisk zwierzęcej łapy. Ślad ma ponad metr długości! Anioł nie ma pojęcia co to za stworzenie. Nie ma go w okolicy, w każdym razie.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline