Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2007, 22:47   #28
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
- Sathemie, idźże spać a nie przeszkadzaj innym - zbyt dużo pilnujących wprowadza niepotrzebne zamieszanie.
~~Patrzcie no, jaki opiekuńczy się zrobił...~~
- Po pierwsze: po Twoim "przesłuchaniu" jakoś nie ufam Ci aż tak, aby powierzać mój żywot w Twoją ochronę. Po drugie: widzisz ten ogień? - machnął ręką w stronę płomyków wznoszących się ponad głowami innych - Muszę go dopilnować w sposób, w który wątpię abyś potrafił. Po trzecie: prawie w ogóle nie będę się ruszał z tego oto legowiska. Mówiąc prawie, mam na myśli doglądanie ognia.

Gdy skończył mówić, podrapał się tylną łapą za uchem, wstał, i zaczął podchodzić do każdego płomyka (Oczywiście karła obszedł szerokim łukiem) jaki stworzył patrząc, czy nie ma w ich pobliżu jakiś liści lub suchych gałęzi, które mogłyby się zająć. Jeśli takowe były, ułamywał/urywał je i chował do kieszeni. Kiedy sprawdził ostatni z płomieni, wrócił do swojego ogniska i wyciągając wszystkie cztery łapy w kierunku ognia, rzucił to co zebrał w kieszeni do niego. Wilk dawno nie czuł się tak odprężony. Blisko ognia, wygodnie wyłożony pod drzewem. Więcej nie było mu potrzeba. Sathem popatrzył na gnoma.
~~Nie musiałbym przekraczać tej twojej głupiej linii, aby zrobić ci kuku~~ pomyślał.

~~Przydałoby się coś do jedzenia... Dawno nic nie jadłem, oni gdy wstaną z pewnością będą głodniejsi ode mnie... Może nasz "opiekun" się wykaże. Przy okazji będzie dalej ode mnie...~~
- Jeśli chcesz -
zwrócił się do Astarotha - mógłbyś poszukać czegoś do zjedzenia. Nie dla mnie - jeśli trzeba sam umiem się o siebie zatroszczyć - ale chodzi tutaj głównie o nich. Gdy się obudzą, głód z pewnością będzie im doskwierał, a jak sam powiedziałeś - im mniej pilnujących tym lepiej. - kończąc wyszczerzył zęby w ironicznym uśmiechu.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 22-11-2007 o 23:00.
Amman jest offline