Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 08:47   #81
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Mimo, że może to tak nie wygląda trochę przygotowałem się do tej sesji ( o ile można to tak nazwać).

O ile mogę to będe polemizował odnośnie maga pod postacią nieludzką. Jeśli pozwolicie zasłonie się cytatem:

Cytat:
Magowie są oświeconymi istotami,śmiertelnymi ludźmi,którzy przyjęli-sercem,umysłem,ciałem i duszą-prawdę przekraczającą rzeczywistość i swe własne w niej miejsce.
Tak więc z tego opisu (jak dla mnie) wynika, że mag jest objawionym śmiertelnikiem.

Dziękuje Lhianann, napewno skorzystam z propozycji.

Co do samej walki w sesji sądze, że wystarczyłoby udoskonalić pierwotny pomysł Miry. Jak dla mnie nic więcej nie potrzeba. Sądze, że taka "lekka" mechanika nie przeszkodzi nam w dobrej zabawie.

Pozdr
 
Lukadepailuka jest offline