Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 15:13   #104
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Rok 1113 wg Kalendarza Isawa; godzina jazdy od Shiro Tengu, terytorium Klanu Żurawia; 20 dzień miesiąca Onnotangu, wiosna.

Czując jak krew tysiącem klujących igiełek dociera do zdrętwiałych dłoni Yuuki zacisnęła zęby, by nie jęczeć.
Stan Mai nie był dobry...był..zły.
Już, już jej dłoń dosięgła szczytu kości policzkowej, by zbadać oko, gdy Mai ponownie się ocknęła.
Mai chwyciła ją za ramiona, podciągając się ku niej. Chwyt był strasznie mocny. A spojrzenie rozgorączkowane i śmiertelnie poważne:

- Yuuki. Dwa dni temu. Wiecz... - krztusząc się krwią, która strumyczkami poczęła spływać z ust dziewczyny Mai kontynuowała ledwo - mogąc szeptać - rem... Yukiko... ży...je. Szukała... Gomen. Chciałam wpierw... - uchwyt dramatycznie się wzmocnił, gdy ciałem Mai poczęły targać konwulsje. Yuuki czuła budujące się w niej przerażenie. W jaskini razem z nimi najpewniej był ktoś jeszcze. Emma-O...

Fortuny...to niemożliwe...Yukiko żyje? Ale...jak to możliwe?
Nagły wir uczuć i emocji wtargnął w myśli dziewczyny.
Yukiko..Yukiko żyje...
Te trzy słowa jak mantra zdawały się odbijać echem w jej głowie.

-Mai..skąd wiesz? Powiedz coś więcej, na Fortuny, błagam cię...
Powiedz co wiesz o mojej siostrze!

Nagle Yuuki zastygła w miejscu.
Ktoś jeszcze był w jaskini, po prostu to czuła...
Czuła jakby drobniutkie łapki małych stworzonek o ostrych pazurkach biegały wzdłuż jej kręgosłupa.
Mocniej ścisnęła w dłoni aiguchi wiedząc jak mało jej to daje.
Instynktownie przywarła plecami do skały tuż koło Mai.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline