Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 21:53   #29
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
No hejka, moi kochani, zainteresowani userzy

Więc od czasu ostatniego mojego postu doszło nam parę spraw organizacyjnych, które właśnie chciałabym omówić:

Po pierwsze zmieniła nam się lista osób na Zlot, obecna wygląda w ten sposób:

->Redone
->Fistus
->Neoworld
->Nonickname
->Zak
->homeosapiens
->Rudaad
->Eltharion
->Harv
->Grey
->Yarot (?)
->Lhianann (?)

Jak widać usunęłam z listy Mala, co zrobiłam z resztą z ogromnym żalem, nie tylko dlatego, że jest wspaniałą osobą i genialnym towarzyszem, ale również dlatego, że skoro jego nie będzie, zostajemy zdani na łaskę Nnnm i waszych znajomych z Torunia. Nnnm już mi zapowiedział, że będzie mógł być z nami tylko przez jeden dzień, więc widzimy się z nim 08.12.2007 i zapamiętujemy wszystkie ścieżki, trasy i przejścia którymi jesteśmy wyprowadzani z dworca, żeby później jakoś dać rade wrócić do pkt wyjścia Myślę, że nie będzie źle i jakoś przecierpimy tę niedogodność, że nie znamy terenu, w końcu jak w zeszłym roku można czatować na kogoś kto wygląda jak student i zapytać go o najbliższą knajpę.

Następnie, odnośnie knajp- po pierwsze dziękuję, że moja prośba nie została zignorowana i wszyscy tak chętnie włączyli się w pomoc organizacji imprezy- dzięki takim chwilą czuje się faktycznie, że coś warto dla ludzi robić. Jednak zabrakło mi jednej istotnej inf w waszych postach, konkretnie tej- czy któryś z nich jest otwarty w godzinach baaaaaaaardzo wczesnorannych ? Prosiłabym o uzupełnienie tego braku.
Przedstawiam obecną listę potencjalnych miejsc posiadówy naszego rocznicowego zlotu:

->Przepompownia (same plusy )
->Złote Jajo (Mal zarzuca mu brak klimatu)
->Piwnica Rycerska (dobre napoje i klimaty do fantasty)
->McDonald ((?))
->Jazzgod (dość popularny, głośny, duszny)
->Bunkier (bardziej klimatowy i surowy, prawdopodobnie również głośny)
->Tratwa

Dziś ma jeszcze dojść do mnie inf, o wynikach poszukiwań Nnnm'a w związku z naszym zapotrzebowaniem na dziwną godzinę dnia niedzielnnego, (umieszczę ją edytem w tym poście), a co do stałego miejsca przebywania zdecydujemy się albo przed samym wyjazdem, albo już na miejscu.

Niebawem umieszczę w temacie plan imprezy, oczywiście nie po to, żebyście mieli każdy krok i "czas na siusiu" rozplanowany i wyznaczony, ale żeby jakoś to wszystko uporządkować i dać innym powód do zazdrości, jak jeszcze przed spotkaniem będziemy szpanować taką kupą atrakcji. Żartuję trochę, ale chodzi przede wszystkim o to żeby każdy, kto będzie miał ochotę do nas dołączyć z LInowiczów, miał taką możliwość.

Sprawa kolejna to kontakt ze mną w razie jakichkolwiek problemów, niedomówień itd.. A więc zamieszczam wszystko to w temacie:

->Mój nr GG: 2615920
->Nick na Sype to: rudaad
->Prywatny nr kom : 510248702

A teraz już ostatni pkt programu - Moja kolejna wielka prośba do was (po części potrzebne mi jest to do spisania programu imprezy) :
Sprawdźcie sobie o której godz dacie radę dotrzeć do Torunia Głównego, bo właśnie z tamtego miejsca (dworzec PKP) będziemy was odbierać i dajcie mi znać w temacie.

My z Redzią będziemy już od 8.48 na dworcu, jeśli oczywiście nie dorobimy się jakiegoś opóźnienia pociągu.



A to jest to czego macie szukać w Toruniu - zwłoki waszej organizatorki (ja mam wyjazd o 5 rano).

Pozdr serdecznie i czekam na odp.
Rudzia
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez Redone : 25-11-2007 o 19:44.
rudaad jest offline