Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2007, 13:27   #34
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
~~Mhmm... Jakie pyszne owoce~~ pomyślał wilk i po chwili po owocach nie było śladu.

Wracając do obozu zauważył, że na hełmie gnoma nie ma teleskopu. Uśmiechnął się soczyście, odsłaniając swoje nadnaturalne zęby.
~~Szkoda że ten, kto ukradł mu ten teleskop mnie nie poinformował... Pomógłbym mu....~~
Tymczasem Anioł przytachał ze sobą wielkie "coś" przypominające kuraka. Z pewnością nie było żywe. Jako że nie miał gdzie tego ugotować, Sathem użyczył mu trochę ze swojego ognia.
~~No to śniadanie mamy z głowy~~

***

~~Kolejny demon? Więcej ich matka nie miała? Ledwo z jednym doszedłem do porządku, teraz drugi się przyplątał...~~
Gdy tylko ta zaczęła zabierać cienie współtowarzyszy i drzew, do głowy przyszedł mu pewien pomysł.
~~Skoro ona używa cieni, aby nas atakować, ciekawe co stanie się, jeśli zaaplikujemy jej trochę światła...~~
Już chciał wysłać ognisty pocisk w stroną Charlotte, gdy nagle ta się rozmyła i pojawiła razem z Aniołem daleko dalej, na drzewie.
Wilk skupił się na demonicy. Wyciągnął obydwie ręce przed siebie i próbował w pamięci przywołać sobie wygląd karabinu, jakie mieli na statku. W każdej z rąk wilkołaka zapłonął ogień, wielkości głowy dorosłego człowieka, który uformował się w ogniste repliki karabinów. Przyciągnął ręce do siebie, wkładając końce karabinu pod pachy, aby mógł bezpiecznie operować bronią.
- Let's rock. - nakierował broń na "siostrę" Astarotha i nacisnął obydwa spusty jednocześnie. Z luf wystrzeliwały ogniste kręgi wielkości pięści z prędkością 5 na sekundę i szybowały prosto na demona.
[dice]1d6[/dice]
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę

Ostatnio edytowane przez Amman : 24-11-2007 o 14:21.
Amman jest offline