Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2007, 17:40   #25
Yourek
 
Reputacja: 1 Yourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputację
-Podejdzie, podejdźcie. Z tego co się domyślam przybyliście tu w różnych celach, ale wyjdziecie z jednym. Poczekajcie tylko chwileczkę, muszę porozumieć się z moim agentem.

Skrytobójca nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. "Tak,przynajmniej teraz wiem, dlaczego ten pusty łeb z gildii plątał się w słowach. Wiedziałem, że coś ukrywa...kolejny błąd. Niedobrze ze mną."

...dla pana Agosto znajdą się pieniądze, dla Kar-shuka informacje, a...

Jondhen zupełnie pogrążył się w myślach, przez chwile ignorując wszystko,co się wokół niego działo. Docierały do niego tylko pojedyncze zdania. "Czemu potrzeba aż tyle osób? On wiedział, ze wole pracować sam, a mimo to wysłał mnie tutaj. Nie, tego mu nie przepuszczę. Jeśli te..." - pogrążony w potoku myśli podświadomie skierował wzrok na półelfa - "...pieniądze okażą się dużą suma, to może pozwolę mu umrzeć szybko."
Zaraz jednak oprzytomniał, gdy słowa dotarły do niego w pełni. "Skąd ten mieszaniec wiedział, jak się nazywam?!" Zaczynał wątpić, czy pieniądze i zabójstwo mistrza gildii, będą wystarczającą satysfakcją. Może powinien po prostu wyjść i zostawić to wszystko? Nie, lepiej zostać i zobaczyć co to w ogóle za zbiorowisko. Ciągle targały nim różnorakie myśli. Nie cierpiał tego. Tracił kontrolę nad sytuacją. Tego nie cierpiał jeszcze bardziej.
 
__________________
W takich sytuacjach, gdy warstwa nakłada się na warstwę, gdy wszystko jest fasadą, wplecioną w sieci oszustwa, prawdą jest to, co z nią uczynisz. - Artemis Entreri
Yourek jest offline