Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2007, 21:52   #198
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał mana_man Zobacz post
Jestem teraz na studiach i nie specjalnie mam jak pisać na posty.W niedziele dopiero wracam i okolo 22-23 napisze coś konkretnego. Przepraszam za kłopot.

Pozdro4all
To chyba jedyny post od mojej ostatniej wizyty w komentarzach który przeczytałem w całości.

NOWA ZASADA:


Nie zaśmiecamy komentarzy.

Kłućta się na gg, skype, pw. Komentarze do tego nie są. Jak ja mam po długiej nieobecności ogarnąć taką ilość postów? Wiecie ile postów byście już napisali(w SESJI)?! Czy kłótnia coś wam dała? Nabijacie licznik postów czy co? No nie powiem zdenerwowałem się.

Jak jest problem to proszę krótko i zwięźle. Czas działa na waszą niekorzyść, bo sesję zamykam 15 marca. Zdążycie do tego czasu odkryć tajemnice i niespodzianki jakie dla was przygotowałem?!

NOWA ZASADA:

MG ma zawsze rację

To co do kwestii czy jest zbiornik napalmu przy miotaczu, czy go nie ma, czy ktoś zdążył rozwiązać więzy, w tym samym czasie, co inny się posikał. KaPeWu?!
Ja i Hawk jesteśmy tylko ludźmi. Możemy czegoś niedopowiedzieć i ktoś może nam zarzucić, że gdyby wiedział to i tamto, to zrobiłby coś zupełnie inaczej. Sorry. Czasami się nie da.

A teraz chcę żeby wszyscy zadeklarowali się(do mnie i Hawka na PW), bez zbędnych wywodów, czy akceptują powyższe warunki, czy rezygnują z sesji.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony, to nie jest mi przykro. Jestem wredny, bo rzucam właśnie palenie.

Over.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 24-11-2007 o 21:54.
nonickname jest offline