Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2007, 16:30   #33
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
-Cholera. Teraz mi to mówisz? Pracy masa a Ciebie nie ma w pracy. Dziś możesz odpracować ale nie chcę już więcej słyszeć o nadgodzinach. Od dziś dla Ciebie nie istnieje coś takiego jak godzin

- Dobrze... - powiedziała cicho do słuchawki. - Dziękuję, do widzenia. - nacisnęła czerwoną słuchawkę. Szybko zwróciła się do lekarza.
- Na prawdę nie wiem, co mogło się stać... Kate nigdy nie zażywała żadnych leków, ani narkotyków. Przynajmniej nic o tym nie wiedziałam... Może ktoś jej coś wsypał do szklanki? Zawsze jej mówiłam, żeby uważała ale... - zamilkła. Ale to jeszcze dziecko? Ale jest niemądra? Ale? Nie wiedziała nawet, co chciała powiedzieć...
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline