Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2007, 13:47   #18
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Patrick Winship


Na dotychczasowe przemowy profesora Patrick nie zwracał wielkiej uwagi. Jednak widząc jaki pojazd znalazł się w posiadaniu fizyka, zaczął uważniej przysłuchiwać się temu, co ma im do powiedzenia na ten temat. Wspomnienie "rewolucja ogólnoświatowej" i "wielkich zmianach" nasunęło mu myśl czy aby nasz nudnawy profesorek nie wyznawał komunistycznych poglądów. Ta myśl szybko się rozwiała.

Chwilę potem staruszek oświadczył, że ten pojazd jest wehikułem czasu i zaczął objaśniać działanie poszczególnych elementów z wnętrza samochodu. Słysząc takie rewelacje Patrick tylko uśmiechnął się drwiąco. Fizyk powoli zaczynał go bawić. To co przed chwilą było jeszcze drwiącym uśmieszkiem z każdą chwilą zmieniało się w wewnętrzny śmiech, który Patrick starał się powstrzymać. Wszyscy obecni pewnie zwrócili by na niego uwagę gdyby parsknął śmiechem w odpowiedzi na przemowę pana Smitha. Dlatego zakrył dłonią usta i odkaszlnął starając się ukryć rozbawienie jakie ogarnęło go w tej chwili.

Staruszek poszedł po paliwo i pozwolił obejrzeć DeLoreana od środka.

„- To co panowie palimy gumy i zobaczymy ile da się wyciągnąć z tego samochodu?” - zapytał chłopak, który wcześniej przedstawił się jako Robert.

Patrick uznał, że to dobry pomysł i ciągle jeszcze rozbawiony odpowiedział:
- Ja w to wchodzę! Trzeba koniecznie wypróbować ten kosmiczny pojazd. Może skoczymy do Colorado Springs i tak dziś planowałem tam jechać. – po chwili dodał. - Wychodzi na to że nasz fizyk to kompletny wariat. W razie gdyby się czepiał że zabraliśmy samochód sprzedamy mu gadkę, że wylądowaliśmy w przeszłości i nie mogliśmy się stamtąd wydostać. Co wy na to?
 
Adr jest offline