Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2007, 18:27   #130
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
- Zostaw mnie głupcze! Czy ty naprawdę nie rozumiesz, że gdybym chciał się pozbyć dziewczyny, to wystarczy że skręciłbym jej kark? Ja chcę jej pomóc! Jeżeli myślisz, że jeśli ty nie potrzebujesz pomocy to inni jej również nie potrzebują, to jesteś w głębokim błędzie! A teraz łaskawie mnie pozostaw, gdyż jeśli nadal będziesz mi przeszkadzać, to nie będę w stanie jej pomóc! Popatrz ile straciła już krwi! - zakrzyknął starzec wskazując na krwawą linie za Naiserią.

Podparł się rękoma i wstał, następnie chwycił za rękę młodzieńca i pomógł mu wstać, jeśli ten nie stawiałby oporu. Odwrócił się do dziewczyny, położył ręką na jej ramieniu i mrucząc: "Może w końcu pozwoli mi dokończyć" ponownie spróbował uleczyć dziewczynę. Widząc łzy na policzku dziewczyny szepnął:
- Nie bój się, ja naprawdę chcę ci pomóc...
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline