Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 17:04   #12
Karpik
 
Reputacja: 1 Karpik nie jest za bardzo znany
Kiyohisa spokojnie rozejrzal sie po towarzyszach.
Nagle dobiegl do niego glos malego chlopaka:


-Witam was. Mam nadzieje, że większość wie, dlaczego się tutaj znajduje. Zapewne wszyscy myślicie, że to jakiś dowcip. Chciałbym, żeby tak było. Parę tygodni temu, zginął mój brat, wspaniały ninja i uzdolniony członek ANBU. Sam widziałem, jak został zabity przez shinobiego posiadającego niesamowita technikę. Mój brat przed śmiercią, wyjaśnił mi, że pracuje nad niezwykle niebezpiecznym zadaniem. Niebezpieczeństwo groziło nie tylko mojej wiosce, ale wszystkim pozostałym także. Zostawił mi wskazówki, by po jego śmierci ktoś kontynuował jego misję. Nakazał mi zebrać najlepszych wojowników wiosek. Jak widzę niezbyt mi się udało. Mimo wszystko mam nadzieje, że zgodzicie się wraz ze mną rozwiązać zagadkę tajemniczego zgromadzenia, chcącego zniszczenia wszystkich wiosek ninja-powiedzial maly chlopiec.

Ciekawe ile potrafia ci wszyscy ninja obok mnie?
Rozejrzal sie po towarzyszach i powiedzial:
Nazywam sie Hyuuga Kiyohisa. Takze mam wlasny limit krwi byakugan co potrafi zobaczycie pozniej. -Zamyslil sie i usmiechnal szyderczo.
 
__________________
Nie ma emocji - jest spokój. Nie ma ignorancji - jest wiedza. Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu - jest harmonia.
Nie ma śmierci - jest Moc.
Karpik jest offline