Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 19:19   #19
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Revhis
Dimos złapał się za głowę, ale po chwili rzekł:
-Kolejny usłyszał... dobrze dobrze że chcecie trenować, będą ciekawsze walki, ale do diaska będziecie mnie coraz więcej kosztować... ale cóż chwale to i tak. Na ten czas nie mam żadnego urządzenia dostępnego dla was. Jedno które miałem dałem Mailinowi. Możesz się z nim jakoś dogadać. Pamiętaj że na dniach mamy kolejny koniec tygodnia, czyli kolejną rzeszę spragnionych wrażeń gości. Mailina chyba wiesz gdzie szukać nie?! - powiedział dość ironicznie.. wszakże wiesz gdzie ma swoją pryczę.

Mailin
Idąc do swej celi usłyszałeś o nowej dostawie mięsa.. czyli ścierwa, z którym zazwyczaj rozprawia się zwierzyna, z którą często kończyliście wy - gladiatorzy. Większość takich istot trzymano w prymitywnych celach, gdzie siedzieli do końca swego żywota, ich zaś przywozili Kosmiczni Łowcy Niewolników - cóż lord Freeza pozwala na to... niewolnictwo to rzecz powszechna - sami jesteście tego świadkiem, ale to niewolnictwo na waszej Arenie wiążę się raczej z wielką rzezią istot mniej obdarzonych energetycznie.
Miałeś jeszcze dzień zapasu na trening i trochę na polowanie...

Obu z was za dwa dni (jeśli nie pomylilem ale cóż) czeka walka na Arenie by zaspokoić portfel Dimosa, a zarazem wasz. Zresztą jako Gladiatorzy walka sprawiała wam przyjemność, a za każdym razem kiedy stawaliście się silniejsi mogliście liczyć na odrobinę szansy na odzyskanie wolności...
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline