Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 19:53   #14
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Kąśliwe uwagi kunoichi zdawały się mu kogoś przypominać z jego wioski, kogoś kto już nie jest na tym świecie za sprawą właśnie jego. Spojrzał na nią swoimi badawczymi oczami analizując jej styl, technikę walki oraz sam charakter który było najłatwiej rozgryźć. Po całej analizie rozejrzał się dookoła by stanąć bardziej w środku tak żeby było go lepiej widać.

- Wypada się przedstawić tak więc na imię mi Kenji Chan i jak zapewne każdy zauważył pochodzę z Wioski Ukrytej we Mgle i mam wam coś powiedzenia. To nie jest żaden targ, czy bazar. Zostaliśmy tutaj po coś przysłani przez Kage naszych wiosek, lecz misja nie może być wykonana gdy nie będziemy na nią mieli ochotę. Stąd moje pytanie do wszystkich - powiedział rozglądając się - Czy aby na pewno każdy z nas chce ciągnąć to dalej, bo jeśli tak to musimy się jakoś zorganizować i podzielić - nie czekając na odpowiedź reszty przemawiał dalej - Z doświadczenia wiem że nikt nie będzie chciał słuchać się geninów z innych nie sprzymierzonych wiosek. Tutaj wysuwam wam propozycję by podzielić się w taki sposób jak nam to wszystkim pasuje i z pośród nich wybrać jednego przedstawiciela by łatwiej podejmować decyzję lub jeśli ktoś chce tracić czas to możecie to zrobić po staremu zabijając się nawzajem. Mnie mój Kage wysłał dla świętego spokoju ale skoro tu już jestem to chciałbym ten czas jakoś wykorzystać a nie biegać w te i z powrotem bez celu. Osobiście jest mi obojętne kto będzie dowodził byle by robił to mądrze i odpowiedzialnie. Nie mam zamiaru z współpracować dopóki się nie zorganizujemy i nie zadecydujemy jako drużyna. - powiedział wracając na swoje miejsce, jednocześnie zakładając ręce na klatce piersiowej oczekując na reakcję reszty.

Będąc na swoim miejscu zastanawiał się co mu powiedzą i jak się zachowają, zlinczowanie go słownie poświadczy tylko jego trafne przypuszczenia co do grupy i nie jako zadecyduje o tym co dalej zrobi.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline