Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 21:53   #10
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
"Hmmmm... Chyba się myliłem. Ale nauczka z tego taka, że nie należy osądzać niczego na pierwszy rzut oka. Szczególnie podobają mi się te elfickie ornamenty na ścianach. Na pewno nie robił tego byle kto" - pomyślał paladyn. Mimo, że człowiek siedzący przy dużym stole nie wyglądał najciekawiej, jednak po chwili, gdy się uśmiechnął, całkiem zjednał sobie bohatera.
Podszedł więc on do stołu jako pierwszy i rzekł:
-Dzięki Ci, panie, za zaproszenie. Chętnie skorzystamy. Mam nadzieję jednak, że gospodarz przyniesie trochę wina. Mówiąc "trochę", mam na myśli sporą baryłkę. Nasi towarzysze mają dziś wspólne urodziny i trzeba to uczcić! - z tymi słowy spojrzał znacząco na gospodarza.
Ponownie odwrócił się do czarodzieja. Spojrzał na niego tak, jakby chciał przebić go wzrokiem. Po chwili jego spojrzenie zmiękło, miły uśmiech zagościł na jego twarzy, a on sam zajął miejsce naprzeciw maga przy stole i rzucił w kierunku towarzyszy:
-Chodzcie, panowie i panie, posilmy się, skoro tak znakomita osoba zaprasza nas do swojego stołu!
 

Ostatnio edytowane przez shadowdancer : 28-11-2007 o 22:15.
shadowdancer jest offline