Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 11:34   #22
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Fusae z załamaniem spusciła wzrok w dół zakrywając twarz ręką.

- Oni naprawdę nie są normalni. - rzekła zrezygnowana do samej siebie i jeszcze raz rozejrzała się po wszystkich.

"Ile tu jest kobiet . . . dwie? trzy? No tak, strasznie wiele z tego co widzę.
Faceci teraz się zaczynają kłócić, a bab nie lubię zbytnio.
Mam ciężkie życie. I bolą mnie nogi. Nie chce mi się już stać. - zajęczała w myślach i z załamaną miną podeszła do siedzących chłopakaów.

- Wybaczcie, ale czy mogłabym przeczekać z wami tę jakże fascynującą dyskusję? Całkowicie nie mam ochoty na takie dziwne sprzeczki, z których i tak nic nie wynika. Znaczy się, są bezsensowne. - rzekła dość smutno, ale mimo to uśmiechnęła się. Usiadła na klęczka naprzeciw Kenjiego oraz Kazana i przedstawiła się.

- Wypada powiedzieć o sobie coś więcej. Nazywam się Fusae i jestem z rodziny Shikotsumyaku. Mam 16 lat, i zdecydowanie mam już dosyć dyskusji które prowadzą donikąd. Wiecie, mam młodszego brata . . . - powiedziała radośniej uśmiechając się szczerze.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 30-11-2007 o 11:36.
Nami jest offline