Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 11:58   #23
Necron
 
Reputacja: 1 Necron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputację
Każda misja, mimo swojej trudności może zostać zakończona. - odparł Kenji'emu. Wystarczy odpowiednia organizacja grupy, i oczywiście, talent ludzi składających się na takową. Wierzę, że talentu nam nie brakuje. Każdy z nas jest z ważniejszych rodów swoich wiosek, wszyscy posiadamy własne techniki, i Limity Krwi. A myśleć też potrafimy nieźle... Przynajmniej większość.
Po chwili podszedł Kiyohisa, również deklarując chęć bycia w jednej grupie z Kenji'm. Szczerze mówiąc... tez będziesz u mnie na pierwszym miejscu w drużynie. Masz chyba najwięcej rozumu z nas wszystkich! - rzekł przedstawiciel klanu Hyuuga. Nie wysila się na konwersację, ale w misji nie gadanie jest najważniejsze. - Banzen rozejrzał się po twarzach. Warto byłoby rozeznać się w ich możliwościach, ale jeśli nie są chętni do współpracy, co ja mogę zrobić? Nic. Przynajmniej do czasu... - myślał dalej.
W tym czasie podeszła do nich kolejna osoba - dziewczyna w fiolecie, Fusae.
Wybaczcie, ale czy mogłabym przeczekać z wami tę jakże fascynującą dyskusję? Całkowicie nie mam ochoty na takie dziwne sprzeczki, z których i tak nic nie wynika. Znaczy się, są bezsensowne. Wypada powiedzieć o sobie coś więcej. Nazywam się Fusae i jestem z rodziny Shikotsumyaku. Mam 16 lat, i zdecydowanie mam już dosyć dyskusji które prowadzą donikąd. Wiecie, mam młodszego brata... - uśmiechnęła się do siedzących.
Miło poznać. - Uśmiechnął się do dziewczyny. Ja nie mam nic przeciwko. Mnie też zaczęła nużyć ta pogadanka na temat "niewątpliwych za i przeciw wartości grupy w akcji ninja". - Banzen nie miał nic nikomu za złe, ale według niego, takie gadanie jest niepotrzebne.
Jako, że od bezsensownych, czasem i dziwnych wypowiedzi rozbolała go już głowa, przewrócił się na plecy i spojrzał w niebo. Samo zorganizowanie chyba będzie trudniejsze niż sama misja... - to myśląc zamknął oczy, nasłuchując wciąż rozmów towarzyszy, i jakiegokolwiek dziwnego dźwięku.
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.

Ostatnio edytowane przez Necron : 30-11-2007 o 12:04.
Necron jest offline