Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 12:01   #123
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Brawo. Wykonałaś swoje pierwsze zadanie. - uslyszała.

Usta otworzyły jej się ze zdziwienia a jej mina mówiła sama za siebie.
"Co to do cholery ma znaczyć??" - przeszło jej przez myśl z niewyobrażalnie wielką wściekłością. Ukryła to wszystko za swoim wrednym uśmieszkiem.

- To oczywiste, swoją drogą, nie było ono trudne. - rzekła jakby od niechcenia jednak z wielką dumą i pewnością siebie. Poprawiła płaszcz tak by zakrywał każdą z jej broni.

- Nie zabiłaś mnie. Nie zabiłaś, chociaż mogłaś. Sandriela to wielce ucieszy. Zmartwił się, gdy uśmierciłaś tamtych dwóch. - mężczyzna przy ostatnich słowach, wydawałoby się, że się zasmucił. Jednak co takiego może być smutnego w śmierci półelfów?? Tego Vanessa chyba nie zrozumiała i kto wie czy kiedykolwiek to pojmie.

- Przykro mi więc, że was to zabolało. Ale to jedyny powód dla którego mi przykro. - parsknęła do niego ostrym tonem, jaki to miała w zwyczaju używać.

- Możesz dalej kontynuować swoją wyprawę. Czy to z towarzyszami, czy bez nich nadal masz szanse odbyć podróż po coś bardziej wartościowego od złota... - mężczyzna zaczął odchodzić powoli.

"Wartościowsze od złota? To znaczy, że pomoże mi zabić wszystkie półelfy? Hmm, dla takich chwil warto umrzeć ostatnim..." - pomyślała a na jej twarzy zawitał słodki, chytry uśmieszek który szybko przemienił się w śliczny, imitujący uprzejmość uśmiech.

- Czekaj! - krzyknęła do niego. Nastąpiła chwila ciszy. Dziewczyna przełknęła ślinę. Wzięła głęboki oddech, wypuściła powietrze i dodała neutralnie.

- A może zostałbyś ze mną . . . na tę noc? - spytała poprawiając swój sterczący, czarny kołnierz płaszcza.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 30-11-2007 o 12:05.
Nami jest offline