Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 13:32   #24
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Każda misja, mimo swojej trudności może zostać zakończona. - odparł Kenji'emu siędzący obok niego chłopak -Wystarczy odpowiednia organizacja grupy, i oczywiście, talent ludzi składających się na takową. Wierzę, że talentu nam nie brakuje. Każdy z nas jest z ważniejszych rodów swoich wiosek, wszyscy posiadamy własne techniki, i Limity Krwi. A myśleć też potrafimy nieźle... Przynajmniej większość.

Kenji wysłuchał wypowiedz shinobi z którym wydaje mu się że najszybciej nawiąże wspólny język, może nawet zostaną dobrymi przyjaciółmi, o co trudno w relacjach między wioskami. Nagle podszedł do nich Kiyohisa, podzielając opinie chłopaka.

- Szczerze mówiąc... tez będziesz u mnie na pierwszym miejscu w drużynie. Masz chyba najwięcej rozumu z nas wszystkich!

Nie minęło dużo czasu gdy do siedzących chłopaków podeszła Fusae, uklękając na przeciwko nich. Kenji spojrzał na nią uważnie wysłuchują co ma do powiedzenia.

- Wybaczcie, ale czy mogłabym przeczekać z wami tę jakże fascynującą dyskusję? Całkowicie nie mam ochoty na takie dziwne sprzeczki, z których i tak nic nie wynika. Znaczy się, są bezsensowne. - rzekła dość smutno, ale mimo to uśmiechnęła się. Usiadła na klęczka naprzeciw nich.

- Wypada powiedzieć o sobie coś więcej. Nazywam się Fusae i jestem z rodziny Shikotsumyaku. Mam 16 lat, i zdecydowanie mam już dosyć dyskusji które prowadzą donikąd. Wiecie, mam młodszego brata . . . - powiedziała radośniej uśmiechając się szczerze.

Kenji słysząc o młodszym bracie, zaśmiał się pod nosem, gdyż on też przypomniał sobie o swoim.

Miło poznać. - Uśmiechnął się do dziewczyny - Ja nie mam nic przeciwko. Mnie też zaczęła nużyć ta pogadanka na temat "niewątpliwych za i przeciw wartości grupy w akcji ninja. - odparł Kazan.

- Miło ci poznać i wiesz ja też mam młodszego brata tak więc doskonale cię rozumiem. - uśmiechnął się szczerze do dziewczyny. - Młodsze rodzeństwo potrafi dopiec, ale ja tam lubię swojego brata. Mam nadzieje że ten cały targ niedługo się skończy i zaczniemy coś w końcu planować. - powiedział patrząc jej cały czas w oczy.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 30-11-2007 o 13:35.
Lavi jest offline