Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 14:34   #26
Necron
 
Reputacja: 1 Necron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputację
Rozumiem, że poziom misji może lekko denerwować, jednak moim zamierzeniem nie jest pokonać shinobich, który sprowadzili śmierć na mojego brata, ale zebrać odpowiednie dowody. Dzięki nim, Kage naszych wiosek mogliby wreszcie uwierzyć w moje słowa. Niestety dokładnie położenie tego zgromadzenia, nazwy członków albo jakieś inne informacje nie są mi znane. Udało mi się rozwikłać tylko zagadkę zostawioną przez brata. A właściwie tylko część tej zagadki. Wskazuje ona, że kolejnym miejscem gdzie odbywa się zgromadzenie jest wioska Piasku. W zagadce nawiązanie jest też do pięciu symboli feng shui. Wody, drzewa, ognia, ziemi i metalu. Nie wiem, co one znaczą, ale mam już pewne pomysły. Mam zamiar udać się do wioski Piasku. Teraz tylko od was należy czy pójdziecie ze mną, czy wrócicie do swoich domów. Ja będę kontynuował moją misję i wierze, że ją skończę. - Odezwał się z niepokojem chłopak z jego wioski. Jednak, mimo tego uczucia, czuć było w nim determinację, chęć wypełnienia celu misji, pragnienie sprawdzenia się. Może kiedyś będzie silnym ninja. - pomyślał Banzen. Jeśli do treningu i doskonalenia się podchodzi z takim samym uczuciem, ma szansę być potężny. - Powoli wstał.
Dziękuje przyjacielu. Nawet nie wiesz jak wiele to dla mnie znaczy. - wyszeptał do jego ucha. Mimo widocznej chęci zgrania, wciąż jednak był młody, i każda pomoc była dla niego potrzebna. Wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć. - szepnął Banzen. Dodał głośniej. Idę z tobą. Nie dlatego, że to jedyna znana nam droga, wskazywana przez zagadki twego brata, lecz dlatego, że moim celem jest cię chronić - i wypełnię zadanie.
A jaka jest wasza decyzja? Idziecie ze mną czy wracacie? Nie będę nikogo zmuszał do podążania za mną. - powiedział do reszty chłopak.
Banzen z satysfakcją zobaczył, że kolejna dwójka shinobi dołączyła do nich. Mimo młodego wieku, potrafił ich do siebie przekonać. Bardzo dobrze.
Spojrzał na Kenji'ego, Fusae, i Kiyohisę. Ta trójka, która mogła tworzyć z nim silną grupę stała jeszcze niezdecydowana.
...Wiatr wzmagał się. Mimo, że był to zimny, mocny dech natury, Banzen stał z rękami założonymi z tyłu głowy. Jego czarny, długi warkocz poruszał się w rytmie sił Matki Ziemi. Odchylił się, i wdychał zapach świeżego powietrza, zapach harmonii świata.
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Necron jest offline