Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 14:56   #27
Karpik
 
Reputacja: 1 Karpik nie jest za bardzo znany
- Rozumiem, że poziom misji może lekko denerwować, jednak moim zamierzeniem nie jest pokonać shinobich, który sprowadzili śmierć na mojego brata, ale zebrać odpowiednie dowody. Dzięki nim, Kage naszych wiosek mogliby wreszcie uwierzyć w moje słowa. Niestety dokładnie położenie tego zgromadzenia, nazwy członków albo jakieś inne informacje nie są mi znane. Udało mi się rozwikłać tylko zagadkę zostawioną przez brata. A właściwie tylko część tej zagadki. Wskazuje ona, że kolejnym miejscem gdzie odbywa się zgromadzenie jest wioska Piasku. W zagadce nawiązanie jest też do pięciu symboli feng shui. Wody, drzewa, ognia, ziemi i metalu. Nie wiem, co one znaczą, ale mam już pewne pomysły. Mam zamiar udać się do wioski Piasku. Teraz tylko od was należy czy pójdziecie ze mną, czy wrócicie do swoich domów. Ja będę kontynuował moją misję i wierze, że ją skończę - powiedzial maly chlopak. Na jego ustach bylo wyraznie widac niepokoj.
- A jaka jest wasza decyzja? Idziecie ze mną czy wracacie? Nie będę nikogo zmuszał do podążania za mną.- powiedzial znowu.
- Moja decyzja jest jednoznaczna! Ide z toba kolego!!! - odparl na to Kiyohisa i spojrzal na reszte towarzyszy.
- No... juz za chwile rozpoczyna sie misja - pomyslal Kiyohisa.
Spokojnie podrzedl do drzewa i oparl sie o nie.
Czekal na dalsze decyzje swoich towarzyszy.
 
__________________
Nie ma emocji - jest spokój. Nie ma ignorancji - jest wiedza. Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu - jest harmonia.
Nie ma śmierci - jest Moc.
Karpik jest offline