Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 18:22   #19
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
Khelben "Blackstaff" Arunsun? Imię tak znanej postaci nie mogło umknąć paladynowi. Dużo o nim słyszał. Nazywany "Żelaznym Rzecznikiem Sprawiedliwości" i "Obrońcą Prawdy" był postacią sławną jak Faerun długi i szeroki. Powiedział zatem:
-Mistrzu, jeśli ty sam poszukujesz tych kryształów, to na pewno robisz to w szlachetnym celu. Dlatego masz moje całkowite poparcie i z przyjemnością melduję, że jestem gotów wyruszyć na tę wyprawę.
"Także dlatego, by ustrzec innych chętnych przed wielką mocą tych kryształów. Taka potęga może skusić każdego. Myślę, że ja dam radę przeciwstawić się ich wielkiej mocy, wspiera mnie przecież we wszystkich moich poczynaniach Pan Poranka. Ale inni... Pod maską dobroci zawsze mogą kryć się jakieś złe zamysły" - dodał w myślach.
-Nie sądzę jednak, byś szukał ich dla siebie, ale w jakimś zbożnym celu. Jeśli nie obrazi cię to, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o twoich pobudkach. - ciągnął, a zakończywszy spojrzał ciekawie na maga.
 
shadowdancer jest offline