Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 15:35   #4
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No a ja dalej nie widzę o czym tu rozmawiać. Gdyby istniały jakieś kolosalne różnice owszem można. Ale ich nie ma, bo inaczej np większość dodatków do pierwszej należałoby posiadając drugą wyrzucić, a te do drugiej nie miałyby przełożenia do pierwszej.

To chyba logiczne ?

Więc o czym tu toczyć spory ? Druga jak dla mnie to bardziej "wygładzona" pierwsza + np poprawiona walka. O tym mam dyskutować ?

Z samego swojego założenia sonda jest tworzona po to by jej wyniki dopiero dały nam pole do dyskusji. No i proszę - 22 wolą pierwszą, 23 drugą, 15 nie ma zdania, odpowiedziało 60 osób i tyle nam powiedzą wyniki sondy.

Jakie to ma znaczenie dla gracza ? Praktycznie żadne.

Po prostu na stworzenie artykułu o różnicach między jedna a druga edycja potrzeba powiedzmy dnia. Bo to i cytować trzeba i wertować jedną i drugą, no sporo pracy w każdym razie. Coś takiego bym chętnie przeczytał (nawiasem mówiąc Homeo niedawno taki napisał o elfach, polecam wszystkim ). A sondę ? No właśnie w ile tworzy się sondę ? Odpowiedzcie sobie sami.

Co do podanych przez Ciebie Harv przykładów o sondzie Miry się nie wypowiadam ( nie znam WoD ), co do drugiej, no cóż wyraziłem swoje zdanie.

Na końcu zaznaczę tylko że dotyczy to większości sond i ich autorów, a owa pierwsza i druga edycja posłużyła mi tylko za przykład, po prostu posiadam obydwie.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 01-12-2007 o 16:03.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem