Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 18:19   #24
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
-No to ja już nie mam pytań. Zawsze jestem chętny by ratować świat przed złem... A co z wami? - zwrócił się do reszty komapnii, patrząc dziwnie na Cyrila. Jego wcześniejszy uniżony ton, jakim zwracał się do Czarnokija wzbudził w nim niejakie podejrzenia.
-Odnośnie twoich obaw, Dorianie - zwrócił się do Twinklestar'a - to chyba jedyne co nam grozi to śmierć nie wiadomo gdzie przy poszukiwaniu kryształów. Mała cena w porównaniu do zagłady całego Faerunu, a może nawet Torilu, prawda? - powiedział ironicznym tonem.
-Zresztą, jeśli chodzi o, że tak powiem, "wielkość celu", to zapewne jest tak duża jak sądzi Mistrz. Jeśli tylko możemy, powinniśmy pomóc. Nie chcę, żeby zabrzmiało to jak namawianie kogoś, czego zrobić nie chce, ale jeśli mam zginąć próbując uratować świat, albo czekać gdzieś spokojnie na zagładę, to wolęto pierwsze. Chyba, że ktoś z was ma pomysł na opuszczenie tej planety?
A zwracając się ponownie do Khelbena, zapytał:
-Wspomniałeś, Mistrzu, coś o nieczystych mocach, próbujących także odnaleźć Kryształy. Nie żebym się ich bał, ale zawsze lepiej walczyć ze znanym niż z nieznanym wrogiem. Czy mógłbyś nas choć trochę oświecić odnośnie tego zła, z którym możemy mieć do czynienia?
 
shadowdancer jest offline