Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 21:10   #200
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Ekehm, to ja sie znowu wypowiem w jednej kwesti, bo znowu wychodzą nieścisłości wynikające z nieznajomości używanych przez niektorych dyscyplin.

Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post

Na wypadek jednak wszelkich działań ze strony osób innych niż Lorianna Kord rozmył się w powietrzu. Wszyscy prócz księżnej mogli zaledwie zamrugać oczami i ulec zdziwieniu. ON zaś pod tą postacią miał zamiar ją ścigać choćby i po całym zamku.
Hommeo, wystarczy osoba używająca Nadwrażliwości na poziomie równym lub wyższym poziomowi użytego przez ciebie poziomu Niewidoczności lub analogicznej mocy< w wypadku Maga będzie to pierwszokropkowy skan Pierwszą bądź Umysłem, a najlepiej Korespondencją> by wykryć i zlokalizować kogoś używającego Niewidoczności.

A więc z tego co pamiętam co najmniej Toreador z obstawy księżnej, który jak sadze nie jest w ciemię bity może twą postać z łatwością zlokalizować
<Nadwrażliwość, żeby nie było niejasności jest dyscypliną klanową Toreadorów, i przy okazji według zasad wampira jedną z najprostszych do nauczenia się przez Ghule dyscypliny>.

Zasadniczo wkurza mnie, jak już to napisałam w swym poprzednim poście robienie przegiętych postaci.
I dlatego uznaje zasadę: na każdego przepaka jest sposób.
Bez względu czy to mega wampir, super nieśmiertelny czy jakiś ghulo/mago/zmiennokształtny.

Rozsądek, mości panowie i panie.

P.S. Co do wypisania zdolności.
Szczerze skoro i tak zazwyczaj osobą rozsądzająca jest któreś z naszych MG to proponuje by wpisać owe 'specjale' do kart postaci do jakich dostęp mają gracze< do swojej> i mg< do wszystkich>.
Będzie to uczciwe a jednocześnie pozwoli zachować pewien rąbek tajemniczości.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline