Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 20:24   #11
Beriand
 
Beriand's Avatar
 
Reputacja: 1 Beriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemu
-No co ja mogę powiedzieć... z tego co widzę jestem jedynym czarodziejem. Zaklinaczem, znaczy się. Mógłbym sprobować dowiedzieć się czegoś o tej kobiecie, ale- zaprezentował nam to atak Loony- ma ona chyba jakieś potężne bariery. W ogóle jej nie rozumiem. Wątpię aby te amulety mogły nas obserwować.... ale nie mogę znaleźć innego wytłumaczenia na to, po co puszcza nas na 1 dzień. Macie jakieś zamiary? Ja bym proponował trzymać sie razem i zobaczyć gdzie dokładniej jesteśmy. Z tego co wiem powinni być tu jacyś potężni czarodzieje [rzut]... ale póki co można zobaczyć co ona od nas chce. Może to nie koryguje z naszymi poglądami itp.
Beriand mówił to pewnym głosem, "emanowała" z niego pewność siebie. Ale był ostrożny. W ogóle nie ufał obecnym tu ludziom. W każdym razie próbuje zidentyfikować amulety [rzut]. Jesli mu sie nie udaje to rzuca na swój amulet czar wykrycie magii i stara sie wykryć siłę aury amuletu i jej rodzaj..
 

Ostatnio edytowane przez Beriand : 03-12-2007 o 20:49.
Beriand jest offline