Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 20:24   #95
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Kobieta nie znała podejrzanych. Jej mąż zaginął na polowaniu, nie wiadomo, kto odebrał mu życie. Almena spojrzała tam, skąd przyszli trzej panowie i tam, dokąd poszli. Ostatecznie powolnym krokiem podążyła śladem trzech panów. Nie widziała sensu w udawaniu się nad jezioro i wyławianiu zwłok z bagna. Idąc za panami kopała przed sobą niewielki kamyczek. Starała się iść za nimi tak, by nie stracić ich z oczu, głównie tego wytatuowanego, ale też nie chciała wyglądać na „ogon”. Zerkneła przez ramię na Tristana, ciekawa co on zrobi.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline