Wątek: Wiedźmin c.d.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 23:03   #8
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Co gracz, to opinia. Dlatego nie krytykuję zdania homeo, choć mam skrajnie odmienne. Jedna rzecz mnie natomiast zastanawia, siedzisz w głowie ASa, że wiesz, co by zrobił, a czego nie? Sorry, że się czepiam, ale zasadniczo z wykształcenia siedzę w kulturze popularnej, a zwłaszcza w SF&F i nie ośmielam się twierdzić, co dany pisarz by zrobił a czego nie. W przypadku ASa mogłoby to być szczególnie mylące, bo to człowiek... hmmmm.... baaaardzo specyficzny . Mnie by, po paru sytuacjach, w których widziałem Sapka, kompletnie nie zaskoczyło "własnoutsne" odśpiewanie wspomnianej piosnki nawet w towarzystwie Wisławy Szymborskiej czy królowej Elżbiety .

No a bugów nie brakuje. To już niestety norma w grach komputerowych, choć bardzo drażniąca norma.

Fabułę natomiast odkrywam jako bardzo interesującą i co najważniejsze spójną (mimo pewnych niedoróbek bardziej związanych z bugami niż błędami fabularnymi twórców). Wiadomo, nie sposób odnosić gry do twórczości ASa. Raz, inne medium; dwa - porównywanie oryginału z dziełami było nie było epigonów zawsze jest niekorzystne dla tych ostatnich.

A tak na marginesie. No cóż, Ty przyprowadziłeś dziwkę, ja przylazłem z Zoltanem, właśnie dlatego, że to mi bardziej do postaci pasowało .

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem