Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 23:14   #103
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Z wielkim trudem i niemałym szczęściem udało mi się wrzucić dzisiaj posta, a kilka sekund po tym wspaniałym zdarzeniu padł mi net na godzinę czasu. Gdyby ten post zniknął razem z netem... mogłabym się wściec

Nassair w tym tygodniu nie odpisał, ponieważ jest na dłuższym wyjeździe służbowym. Powiadomił mnie o tym i taka postawa mu się chwali, więc nie będzie żadnych konsekwencji.

Junior - nie wiem czy to zrobiłeś świadomie czy nie, ale wpadnięcie w szał (co chyba właśnie zrobiłeś z tego, co czytam) pozbawia Cię kontroli nad Twoją własną postacią. Jak sama charakterystyka tego stanu wskazuje, ogarnia Cię furia, przestajesz myśleć i logicznie działać, a więc jednoznacznie nie masz już kontroli nad tym co robisz, co jest równoznaczne z przejęciem przez MG Twojej postaci. Możesz równie dobrze rzucić się na to, co wyłazi ze ścian i podłogi, ale także zaatakować Tibę albo Tomka, którzy stoją najbliżej. Albo rzucić się na kogoś, kto będzie chciał Ci pomóc. Cóż, szał to szał, masz wtedy wiele plusów jeśli chodzi o walkę, ale minusem jest to, że nigdy nie wiesz co zrobi z Tobą potwór siedzący w Tobie. Uznałam, że pierwsze co zrobisz, to wyładujesz złość na tym, co Cię najbardziej wkurzyło, czyli na ścianie. Co będzie dalej - zobaczymy, ale póki co... raczej nie będziesz mógł odpisać

I jedna prośba - jak czegoś używacie albo zmieniacie formę, to piszcie w komentarzach, wzorem Juniora Albo na PW jeśli bardzo chcecie. Preferowana przeze mnie droga komunikacji z Wami to właśnie PW

Mój kolejny post 10 grudnia, na Was czekam do 9 grudnia
 
Milly jest offline