Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2007, 21:07   #610
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Hmm, co do mojego podejścia do Ammana, to chcę po prostu, żeby został moim uczniem. Mój kult nie jest już taki popularny jak kiedyś, a spodobało mi się jego zachowanie przy mordowaniu niewinnych goblinków. W młodym druidzie tkwi potencjał, a Mi Raaz chce przekuć ten potencjał w wiarę i oddanie wobec Ashura.

@Beriand
Nie planuje zmieniać nikogo w zombi. Szkoda zachodu, jak będę chciał, tfu, jak Ashur będzie tego chciał, to sam was pozabijam bez zbędnego czarowania.
Wracając do zmiany w zombie, NIE ODPOWIADAM ZA DZIAŁANIE DZIKIEJ MAGII

@Amman
Jeśli potrzebujesz nieumarłych na gwałt [zaleciało nekrofilią] to możesz mnie zapytać w końcu moje dwie drużyny piłkarskie nie wzięły się ostatnio znikąd, a Twoja postać powinna to pamiętać. A z drugiej strony trochę dziwi mnie twoja nieufność. I ani chwili nie zrobiłeś porównania, co do mnie i postaci Odyseji. A dokładnie co do pomocy nas obojga w Twojej inicjacji

@abishai
Świetny ten ostatni pościk, zwłaszcza po scenie w toalecie toczyłem się ze śmiechu po pokoju.
 
Mi Raaz jest offline